Kocham kino! – ONLINE

Odkrywcy, Młodzi Naukowcy, Eksperci

już w najbliższą sobotę, tj. 16 maja 2020 r., o godzinie 14.00 ruszają zajęcia grupy twórczej Kocham kino! – ONLINE.
Stanowią one kontynuację programowych zajęć grupy filmowej w II semestrze bieżącego roku akademickiego. Ich realizacja zaplanowana została w module VI - Postprodukcja oraz Premiera.
Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce  Zajęcia->Grupy twórcze->Kocham kino! - Projekt edukacyjny - Program

Zajęcia online skierowane są głównie do Studentów kontynuujących zajęcia. Realizowana tematyka stwarza jednak możliwość udziału nowych Studentów, którzy interesują się zagadnieniami filmoznawstwa oraz ćwiczeniami praktycznymi w powyższym zakresie.

Zgłaszać swoje uczestnictwo w zajęciach możecie do piątku, tj. 15 maja 2020 r., drogą elektroniczną, na adres: uniwersytet.dzieci@us.edu.pl

Zapraszamy do aktywności ONLINE!