Kocham kino! ONLINE Zakończenie roku akademickiego

zakończyliśmy spotkania grupy twórczej Kocham kino! ONLINE, która w bieżącym semestrze pracowała w przestrzeni wirtualnej - na platformie Zoom. Zajęcia warsztatowe obejmowały teoretyczne i praktyczne zagadnienia montażu oraz postprodukcji. Stanowiły także wprowadzenie do techniki filmowania własnym telefonem z zastosowaniem wybranych programów oraz aplikacji.
Zwieńczeniem cyklu spotkań Kocham kino! są relacje z zajęć oraz filmiki naszych Studentów, którzy z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem zgłębiali tajniki profesjonalnej pracy na planie zdjęciowym.
Jesteśmy przekonani, że zajęcia rozbudziły w naszych Studentach ciekawość poznawczą związaną z filmoznawstwem, wzbogaciły umiejętności techniczne w bezpośrednim działaniu, a także stanowiły inspirację do własnych, kreatywnych aktywności wszystkich uczestników spotkań. Doskonałym zajęciem na wakacje będzie więc zgłębianie literatury, dotyczącej filmowania, a także dokumentowanie wakacyjnych przygód!

Relacje z zajęć oraz najciekawsze filmiki uczestników warsztatów filmowych sukcesywnie zamieszczać będziemy na naszej stronie, FB oraz YouTube.
Zapraszamy do oglądania!

Studentom Kocham kino! ONLINE życzymy twórczych i słonecznych wakacji -:)

Kolegium naukowe
Uniwersytetu Śląskiego Dzieci