Konferencja z Grecją - przeniesiona na rok akademicki 2015/2016

Szanowni Rodzice,
Drodzy Studenci Uniwersytet Śląskiego Dzieci,

Projekt From Here to There, który łączy studentów naszego Uniwersytetu i uczniów szkół językowych ELC Anifadis Language School w Halkidzie, w Grecji, wkracza tanecznym krokiem w kolejny etap.
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dnia 13 czerwca miała odbyć się wideokonferencja z naszymi Przyjaciółmi z Grecji, podczas której mieliśmy podjąć trud nauczenia się kroków tradycyjnych tańców greckich i polskich.

Niestety z przyczyn niezależnych od nas wideokonferencja nie może się odbyć w tą sobotę i została przełożona na przyszły semestr.

Niemniej jednak zapraszamy wszystkich do Sali Audytoryjnej III o godzinie 14:00 na próbę generalna przed konferencją. Podczas próby generalnej będziecie mieli jedyną i niepowtarzalną okazję nauczyć się kroków do polskiego tańca, Krakowiaczka, z którymi zapoznają Was uczestnicy należący do Grupy Twórczej Mała Akademia Tańca i Teatru.

Liczymy na Waszą obecność i dobrą zabawę.

Pozdrawiamy,
Uniwersytet Śląski Dzieci