Konkurs - Australia w moich oczach

Zapraszamy serdecznie wszystkich studentów Uniwersytetu Śląskiego Dzieci: Ekspertów, Młodych Naukowców, Odkrywców i Poszukiwaczy do udziału w konkursie plastycznym „Australia w moich oczach”.

Jakie obrazy pojawiają się przed Waszymi oczami gdy pomyślicie o Australii? Czy to skaliste góry czy turkusowe oceany? Skaczące kangury czy delektujące się liśćmi eukaliptusa misie koala? Kraj czy kontynent? Wielkie miasta, sawanny czy pustynie?

Zamknijcie więc oczy i wyobraźcie sobie Waszą wielką podróż…, pełną przygód podróż na drugi koniec świata…do Australii. Chwyćcie w dłonie odpowiednie narzędzia i przenieście swoje obrazy na kartkę. Technika - zupełnie dowolna: możecie narysować swój obraz kredkami lub namalować go farbami, możecie go wykleić za pomocą plasteliny, sznurków, muszelek, papierów o różnej fakturze czy różnokolorowych materiałów. Wszystkie formy dozwolone! Liczy się Wasza wyobraźnia, kreatywność, inspiracja i dobra zabawa!
Barwne historie, które przelejecie na papier przynieście ze sobą koniecznie na zajęcia 26 kwietnia 2014.
Z Waszych prac powstanie wspaniała australijska galeria obrazów, która przeniesie nas wszystkich w ten niezwykły klimat, a którą podziwiać i oceniać będą podczas „Dnia Australijskiego” - 10 maja 2014 nasi goście zza oceanów.

Zapraszamy!