Konkurs plastyczny na moją „Kartkę z wakacji” – rozstrzygnięty!

Miło nam poinformować, że konkurs plastyczny na najciekawszą kartkę z wakacji został rozstrzygnięty .
Otrzymaliśmy bardzo wiele wakacyjnych prac. Każda z kartek była jedyna w swoim rodzaju, wesoła, kolorowa i pełna letnich wrażeń. Za wszystkie wykonane kartki serdecznie dziękujemy.

Gratulujemy wszystkim studentom pomysłowości i cierpliwości – techniki wykonania były bowiem najróżniejsze, niejednokrotnie wymagające anielskiej cierpliwości i kociego sprytu…. Wybór najładniejszych i najbardziej pomysłowych kartek nie był łatwy…
Komisja konkursowa składająca się z członków Kolegium Naukowego Uniwersytetu Śląskiego Dzieci postanowiła równorzędnie nagrodzić prace: Bartosza Brandta, Jana Chełmeckiego oraz Stasia Gądka z grupy Poszukiwaczy. Z grupy Odkrywców Amelię Rucińską, Martę Kocybę, Julię Banaś oraz Jakuba Nowaka Z grupy Młodych Naukowców: Weronikę Skoczek i Dominika Kauczora. Komisja wyróżniła także wspólną pracę braci Jana i Jakuba Chełmeckich - Poszukiwacza i Młodego Naukowca. Wszystkim laureatom GRATULUJEMY!
Wybrane kartki zostaną wydrukowane. Na zwycięzców czekają nagrody, które zostaną wręczone podczas wykładów 27 listopada 2010.

Zobacz nagrodzone prace.