Logowanie na semestr letni i opłata czesnego.

Uwaga wszyscy studenci! Prosimy o zalogowanie się na nowy semestr letni, przez swoje konta indywidualne. Logowania prosimy dokonać najpóźniej do dnia 15 lutego.
Odkrywcy mogą logować się albo do grupy Odkrywcy I (wykłady rozpoczynają się zawsze o godz. 10.30), albo do grupy Odkrywcy II(wykłady rozpoczynają się o 12.00). Programy wykładów w obu grupach będą identyczne.

Nowoprzyjęci studenci nie muszą logować się na nowy semestr, zostaną wpisani na listę na podstawie formularza zgłoszenia na semestr letni.

Wszystkich studentów prosimy o opłacenie czesnego na nowy semestr nie później niż do dnia 15 lutego. Prosimy o umieszczenie na przelewie informacji: Imię i nazwisko studenta, grupa (na przykład Odkrywcy), oraz dopisku „opłata za semestr letni”.

Wysokość czesnego wynosi 200 zł, rodzeństwu przysługuje zniżka w wysokości 10% dla każdego dziecka.