Logowanie na seminaria

Drodzy studenci,

prosimy o zapoznanie się z ofertą zajęć seminaryjnych w tym semestrze. Szczegółowe informacje o seminariach znajdują się pod kredką „co będzie”.

Każdy student może zalogować się na dwa seminaria.

Logowanie na zajęcia rozpocznie się w poniedziałek 10 marca 2014r. dla wszystkich grup według następującego podziału godzinowego:

19.00 Poszukiwacze,
19.30 Odkrywcy (obie grupy),
20.00 Młodzi Naukowcy oraz Eksperci
.

Zakończenie logowania przypada w każdą środę poprzedzającą zajęcia o godzinie 12:00.

Przypominamy również, że logowanie na seminaria możliwe jest dopiero po odblokowaniu konta studenckiego. Prosimy o sprawdzenie możliwości logowania poprzez swoje indywidualne konto studenta na naszej stronie.  Wszyscy studenci, którzy jeszcze nie mają swoich kont proszeni są o założenie konta klikając w kredkę logowanie a następnie wybierając zakładkę „utwórz nowe konto”.

Pozdrawiamy,
Dziekanat Uniwersytetu Śląskiego Dzieci