Mecz charytatywny Senat kontra Senat

Szanowni Państwo,
bardzo dziękujemy wszystkim tym, których nie wystraszyła pogoda w Dniu Dziecka i którzy dotarli na Stadion Ludowy w Sosnowcu aby wyprowadzić Zawodników Meczu charytatywnego Senat kontra Senat. Dziękujemy również za gorący doping dzięki któremu nawet niebo się wypogodziło i wyszło słońce!

Mamy nadzieję, że i w przyszłym roku dotrzymacie kroku Senatorom w ich wejściu na murawę boiska!

>>> Fotorelacja z wydarzenia <<<

1 czerwca 2012 r. o godz. 15.00 na Stadionie Ludowym w Sosnowcu (ul. Kresowa 1) zapraszamy na Mecz charytatywny Senat kontra Senat:

Wzorem lat ubiegłych studenci Uniwersytetu Śląskiego Dzieci wyprowadzą zawodników na murawę boiska.

Można jeszcze wysyłać zgłoszenia!

Zgłoszenia można dokonać poprzez wysłanie wiadomości email na nasz adres – wystarczy w temacie wiadomości wpisać:
Mecz-imię i nazwisko studenta-grupa
np.
Mecz-Adam Iksiński-Poszukiwacz

Zapisane dzieci zapraszamy wraz z Rodzicami/Opiekunami do zarezerwowanego sektora (Uniwersytet Śląski Dzieci) – zbiórka o godzinie 14.15.
Dzieci otrzymają koszulki oraz drobny upominek od Uniwersytetu Śląskiego. Na miejscu będzie też woda mineralna dla dzieci.
O godzinie 14:40 dzieci (bez Rodziców/Opiekunów) z Animatorkami przejdą uformować orszak, który uroczyście wejdzie na płytę boiska.

Po ceremonii rozpoczęcia dzieci zostaną odprowadzone do Rodziców/Opiekunów czekających w sektorze UŚD.

Zapraszamy do pozostania na meczu i kibicowania zawodnikom!

Zapraszamy również do przyjścia na Stadion Ludowy wcześniej – już od godziny 11 przewidzianych jest dużo atrakcji, m.in. gry i zabawy dla dzieci, malowanie twarzy, występy artystyczne, turniej piłki nożnej chłopców o puchar Prezesa Zagłębia S.A. itp.