„MiM-kowe poranki z wynalazkami” – płatne seminarium dodatkowe dla Odkrywców i Młodych Naukowców.

Będzie to szczególne seminarium, ponieważ w zajęciach koniecznie udział wziąć muszą dwuosobowe zespoły: student UŚD + rodzic studenta. Drodzy studenci, dobrze zastanówcie się kogo zabierzecie ze sobą na to seminarium: mamę czy tatę? Które z rodziców lepiej zna się na sztuce wojennej?

Podczas zajęć poznacie maszyny proste, które dały początek machinom wojennym. Dowiecie się jakie maszyny wojenne wymyślił Archimedes a jakie zaprojektowane zostały przez samego Leonardo da Vinci. Wspólnie z mamą/tatą, zbudujecie z drewna, gumy i plastiku swoją własną katapultę.

Koszt seminarium to 15zł od osoby (studenta), rodzice mają wstęp wolny – imię i nazwisko opiekuna wpisujemy przy logowaniu w pole „Uwagi”.
Dojazd do Krakowa na koszt własny. Po seminarium… czas wolny!
Data: 5 stycznia 2013r.
Miejsce: Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie przy ulicy św. Wawrzyńca 15.
Grupy: ODKRYWCY godz.10:15, MŁODZI NAUKOWCY godz. 12:15;
Zajęcia trwać będą ponad 60min. Przeczytaj szczegółowe informacje.

Logowanie rozpocznie się 2 stycznia 2013r o godzinie 20:00.