Moja balonikowa fryzura karnawałowa. Konkurs fotograficzny dla Poszukiwaczy

Już niedługo rozpocznie się karnawał, pora odpowiednio się do niego przygotować. Niezbędna będzie super kreacja, którą z pewnością przygotujecie na przedszkolny karnawałowy bal wspólnie z rodzicami. Uzupełnieniem każdej kreacji jest wystrzałowa fryzura. Jak ją zrobić? Nie musicie wcale udawać się do fryzjera, z pomocą przyjdzie Wam… balonik!

Poproście mamę lub tatę aby pomogli Wam nadmuchać balonik. Wykorzystajcie balonik z uniwersytecką sówką lub inny, możecie użyć nawet kilku kolorowych baloników. Potrzyjcie balonikiem Wasze włosy, podnieście go nad głowę tak by uformować elektrostatyczną fryzurę, jedyną w swoim rodzaju! Do fryzury dołączcie piękny uśmiech lub śmieszną minkę. Poproście rodziców lub rodzeństwo aby uwiecznili Was w nowej fryzurze na zdjęciach. Następnie wspólnie wybierzcie najlepsze Waszym zdaniem zdjęcie i wydrukujcie je w kolorze w formacie 15x21cm. Zatytułowane i podpisane zdjęcie przynieście ze sobą na wykład 17 grudnia 2011r lub 14 stycznia 2012r.

Czekamy na elektryzujące, zaskakujące, wesołe i wstrząsające karnawałowe balonikowe fryzury Poszukiwaczy! Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas wykładu 28 stycznia 2012r. Zapraszamy do zabawy z balonikiem!