Nabór do grup twórczych MATT i LED

Drodzy Rodzice oraz Studenci

Mała Akademia Teatru i Tańca Flooreski
Laboratorium Ekspresji Dziecięcej
zapraszają na zajęcia teatralne i taneczne!

Wstępne przesłuchania do grup twórczych UŚD odbędą się 30 września w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego, ul. Bankowa 12 (sala gimnastyczna nr 102, szatnia 102 a), w godzinach:

14.00 – 15.35  grupa taneczna (taniec nowoczesny z elementami baletu)
15.40 – 17.10 grupa aktorska (gra aktorska, ruch sceniczny)

Warunkiem koniecznym, aby zostać uczestnikiem zajęć tanecznych jest ukończony piąty rok życia, aby zostać uczestnikiem zajęć aktorskich – ukończone 7 lat.

Prosimy o zabranie wygodnego, sportowego stroju do ćwiczeń, obuwia zmiennego - ćwiczki lub baletki (dzieci nie posiadające wskazanego obuwia ćwiczyły będą w skarpetkach, ze względu na wysoką jakość podłogi w sali gimnastycznej) oraz napoju.

Uczestnikami zajęć grup twórczych LED oraz MATT Flooreski mogą zostać Studenci UŚD oraz wszystkie  dzieci i młodzież nie będące Studentami.

Bliższe informacje dotyczące organizacji, płatności, programu zajęć oraz naszych sukcesów i prezentacji znajdą Państwo w zakładce MATT Flooreski.

Serdecznie zapraszamy!