Nasz Przyjaciel Bono!

już w sobotę uroczysta Inauguracja XII Roku Akademickiego Uniwersytetu Śląskiego Dzieci. Z tej okazji wysłuchamy wykładu dr Andrzeja Boczarowskiego, pt. „Skąd się wzięły psy?”, dowiemy się „skąd się wziął” nasz czworonożny przyjaciel Bono.

Pragniemy zaprosić wszystkich studentów do przygotowania wspólnej wyprawki właśnie dla Bono ! Przed wejściem na Aulę im. M. Kopernika, będzie można zostawić swój wkład do wyprawki, który zostanie przekazany do Zakątka.

Prosimy przede wszystkim o suchą karmę dla psów lub zabawki typu gryzaki, sznury, piłki. Wszystko to co posiada długi termin ważności lub nie ulega przeterminowaniu.

Rozpoczynając kolejny rok wspólnej nauki, zabawy i zbierania doświadczeń nie zapominajmy o naszym podopiecznym z Zakątka Weteranów w Gierłatowie.

Pamiętajmy, że pomaganie jest ważne bo pomagając innym pomagamy również sobie!

Kolegium Naukowe Uniwersytetu Śląskiego Dzieci