Nowa lokalizacja UŚD

Drodzy Studenci, Szanowni Państwo,

Jutro po raz pierwszy spotykamy się w nowej lokalizacji UŚD, w budynku przy ul. Bankowej 14. Budynek znajduje się naprzeciwko poprzedniej, remontowanej obecnie siedziby UŚD - Instytutu Fizyki.
Do budynku przy Bankowej 14 prowadzą dwa wejścia: od strony Rektoratu UŚ i od strony Instytutu Fizyki. Prosimy o wchodzenie wejściem od strony Instytutu Fizyki do segmentu E, gdzie znajduje się portiernia. Następnie prosimy o kierowanie się na I piętro, gdzie znajdować się będzie punkt informacyjny UŚD.

Sale wykładowe (Aula im. M. Kopernika oraz Aula im. W. Pańki) znajdują się na I piętrze, natomiast sale seminaryjne oraz sala wykładowa dla Rodziców (Sala Rady Wydziału) znajdują się na II piętrze. Wszystkie sale wykładowe znajdują się w segmencie E. Jedynie Aula im. W. Pańki znajduje się w segmencie D (wejście z poziomu I piętra).
Przy wejściu, na wprost portierni znajduje się bufet PETIT (kanapki, tosty, napoje).

W segmencie D na parterze znajduje się szatnia.

Dziekanat UŚD mieści się w pokoju 203 na parterze segmentu E