Ogłaszamy przesłuchania wstępne dla nowych uczestników Chóru Uniwersytetu Śląskiego Dzieci Gioia!

Przed nami: Światowy Szczyt Klimatyczny ONZ
w grudniu 2018 oraz III edycja Śląskiego Festiwalu Nauki
Katowice 2019!
W obu wydarzeniach wezmą udział Studenci Chóru Gioia!

W bieżącym roku akademickim nasi Studenci otrzymali zaproszenie do udziału w oficjalnej części artystycznej otwierającej Światową Konferencję Klimatyczną ONZ, która tym razem odbędzie się w Polsce - w Katowicach!

Dzieci pragnące współtworzyć program artystyczny wraz z organizacją Save the World, zaprezentują się na scenie w specjalnie na tę okazję skomponowanej piosence oraz nagraniu teledysku z rówieśnikami z Bonn. Zapraszamy na przesłuchania wstępne do chóru Gioia.

Przed nami także kolejne wielkie wydarzenie, jakim będzie międzynarodowe święto nauki - Śląski Festiwal Nauki Katowice 2019!
W ramach działalności festiwalowej nasi Studenci zaprezentują swój talent wokalny śpiewając z Gioią na scenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Weźmiemy także udział w Koncercie Piosenki Patriotycznej z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości oraz w wielu innych intersujących projektach edukacyjnych i wydarzeniach kulturalnych.

Jeśli lubisz śpiewać i występować na scenie…zapraszamy do Chóru Uniwersytetu Śląskiego Dzieci Gioia!

Przesłuchania wstępne odbędą się w sobotę 8 września, o godz. 10.00, a także 15 września, w godz. 10.00 – 12.40, w sali dydaktycznej nr 204, Uniwersytet Śląski, ul. Bankowa 14.

Kontakt:
Agnieszka Zawierucha