Opłata semestralna za uczestnictwo w zajęciach chóru!

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci!

Próby Chóru Uniwersytetu Śląskiego Dzieci GIOIA odbywają się w każdą sobotę od godziny 15.00 w sali 162 (I piętro) Instytutu Fizyki przy ul. Uniwersyteckiej 4 w Katowicach.

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 15 lat lubiące śpiewać do wstępowania do chóru. Przesłuchania prowadzone są przed każdą próbą.

Opłata semestralna za uczestnictwo w zajęciach chóru wynosi 50 zł dla studentów Uniwersytetu Śląskiego Dzieci i 100 zł dla chórzystów niebędących naszymi studentami.
Opłatę prosimy przelać na konto Uniwersytetu Śląskiego Dzieci (nr konta znajduje się na stronie www.dzieci.us.edu.pl w zakładce/kredce „zapisy na studia”) w tytule opłaty wpisując: imię i nazwisko dziecka, chór-opłata semestralna
np. „Adam Iksiński, chór-opłata semestralna”

Pozdrawiamy,
Dziekanat Uniwersytetu Śląskiego Dzieci