Ponownie zapraszamy na Czytanki sowy Usi

Informacje dla rodziców

Dzieci z grupy Poszukiwaczy serdecznie zapraszamy do sowiej dziupli na czytanki sowy Usi. Spotkania z książką będą odbywać się bezpośrednio po każdym wykładzie (10.00 – 10.30). W trakcie zajęć dzieci będą miały okazję posłuchać ciekawych opowiadań, podyskutować, wykonać pracę plastyczną lub rozwiązać problem „naukowy” związany z lekturą. Mamy nadzieję, że zamiłowanie do książek zaszczepione w dzieciństwie będzie owocowało w późniejszych latach.

Oto kilka szczegółów:

• spotkania z książką są formułą dobrowolną, dodatkową i bezpłatną; nie wchodzą one w ofertę seminariów, a zatem udział w nich nie wiąże się ze zmniejszeniem lub zablokowaniem możliwości wyboru seminariów;
  • warunkiem uczestnictwa jest umiejętność dziecka dodatkowego skupienia uwagi przez 30 minut po wykładzie
  • udział w zajęciach wymaga każdorazowego zalogowania się na konkretne zajęcia trzy dni przed daną sobotą;
  • liczba miejsc ograniczona - proponujemy zajęcia w grupie 15 osobowej

Informacja dla Dzieci:

Drodzy Poszukiwacze!
Jeśli chcecie się przekonać co kryje stary tornister sowy Usi, wystarczy zajrzeć do jej tajemniczej dziupli. W soboty po wykładzie, Usia otworzy tam przed Wami swój tornister, wyjmie jedną z wielu książeczek i zaprosi do słuchania opowieści... Każde opowiadanie przeniesie Was w inny świat, pozwoli poznać nowych bohaterów lub spotkać tych, których już znacie. Będą Was czekać także rozmaite zadania: obrazek do namalowania, piosenka do odśpiewania lub problem „naukowy” do rozwiązania. W sobotnie poranki – Usiowe czytanki!

Kiedy? W soboty po wykładzie
O której godzinie? Od 10.00 do 10.30