Rekrutacja do Akademii Magików

Chcesz zajrzeć do świata iluzji i magii? Jesteś Młodym Naukowcem lub Ekspertem UŚD? Wstąp do Akademii Magików!  Właśnie rusza rekrutacja!

Młodzi Naukowcy i Eksperci,

już wkrótce rozpoczynamy zajęcia grupy twórczej Akademia Magików, na które gorąco zapraszamy wszystkich fanów iluzji i sztuk magicznych!!

Akademia stworzy Wam okazję do spotkania ze sztuką iluzji od kuchni, pozwoli na poznanie tajników pracy czarodzieja oraz sekretów magicznych sztuczek. Podczas zajęć nauczycie się podstawowych sztuk magicznych wykorzystujących zręczność dłoni oraz sztuk wykonywanych na specjalnych rekwizytach, które sami stworzycie od podstaw.

Akademię Magików prowadzić będzie znany iluzjonista Tomasz Soja, którego podziwialiśmy już w naszym Uniwersytecie w czasie inauguracji roku akademickiego UŚD.

Gorąco zachęcamy Was do rozpoczęcia magicznej przygody!

Informacje organizacyjne.

Rekrutacja.

Rekrutacja na zajęcia grupy twórczej Akademia Magików odbywać się będzie drogą elektroniczną na adres:  uniwersytet.slaski.dzieci.21@gmail.com

Rekrutacja zostanie zamknięta z chwilą wyczerpania miejsc. Ilość miejsc w grupie wynosi maksymalnie 10.

Terminarz spotkań.

Zajęcia grupy twórczej Akademia Magików odbywać się będą zgodnie z poniższym terminarzem:

• 26.11        godz.   9.00 – 11.15
  • 17.12        godz.   9.00 – 11.15
  • 04.02        asysta akademii w czasie wykładu 11.30
  • 25.02        godz. 9.30 – 11.00

Miejsce spotkań.

Zajęcia odbywać się będą w sali dydaktycznej Uniwersytetu Śląskiego Dzieci, przy ul. Uniwersyteckiej 4, w Katowicach.

Szczegółowe informacje organizacyjne o naborze do Akademii znajdują się w zakładce „Zajęcia - grupy twórcze”.