Rekrutacja na nowy rok akademicki 2016/2017 +Instrukcja zmiany grupy

 

Drodzy Studenci,
uruchomiliśmy już logowanie na I (zimowy) semestr roku akademickiego 2016/2017.

Obecni studenci mogą zalogować się na nowy semestr poprzez swoje konto w zakładce „Rejestracja na zajęcia” do 4 września 2016 r. Prosimy sprawdzić poprawność swojego logowania w zakładce „Moje zajęcia”. Tylko poprawne logowanie uprawnia do skorzystania z obniżonego czesnego w wysokości 250zł za semestr.

Po 4 września konieczne będzie wypełnienie formularza elektronicznego lub ponowne przesłanie formularza zgłoszeniowego, którego przyjęcie zależeć będzie od wypełnienia limitu miejsc. UWAGA! W przypadku zapisu poprzez formularz elektroniczny po 4 września 2016r. naliczana będzie dodatkowa opłata rekrutacyjna w wysokości 10zł (opłata semestralna wyniesie wtedy 260zł).

Aby zalogować się na zajęcia do starszej grupy należy najpierw w „danych osobowych” indywidualnego konta studenta zmienić grupę. W razie problemów załączamy krótką instrukcję. Po zatwierdzeniu zmiany poprzez pole „zachowaj”, w  zakładce „rejestracja na zajęcia” pojawi się możliwość zapisania do starszej grupy.

Nowi studenci zgłaszają się za pośrednictwem formularza elektronicznego lub za pomocą formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie pod zakładką „zapisy na studia”. Opłata semestralna wynosi 290zł.

Prosimy o logowanie się do właściwych grup, zgodnie z podziałem wiekowym: Poszukiwacze 5-6 lat, Odkrywcy (7-9lat lub/i kl.I-III szkoły podstawowej), Młodzi Naukowcy (10-12lat lub/i kl.IV-VI szkoły podstawowej), Eksperci (gimnazjaliści). 

Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce „zapisy na studia”.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!