Rekrutacja na nowy rok akademicki 2017/2018 + Instrukcja zmiany grupy

 

Drodzy Studenci,
trwa logowanie na I (zimowy) semestr roku akademickiego 2017/2018.

Obecni studenci mogą zalogować się na nowy semestr poprzez swoje konto w zakładce „Rejestracja na zajęcia” do 10 września 2017 r.  Prosimy sprawdzić poprawność swojego logowania w zakładce „Moje zajęcia”. Tylko poprawne logowanie uprawnia do skorzystania z obniżonego czesnego w wysokości 250zł za semestr.

Po 10 września konieczne będzie wypełnienie formularza elektronicznego UWAGA! W przypadku zapisu poprzez formularz elektroniczny po 10 września 2017r. naliczana będzie dodatkowa opłata rekrutacyjna w wysokości 20zł (opłata semestralna wyniesie wtedy 270zł).

Aby zalogować się na zajęcia do starszej grupy należy najpierw w „danych osobowych” indywidualnego konta studenta zmienić grupę. W razie problemów załączamy krótką instrukcję. Po zatwierdzeniu zmiany poprzez pole „zachowaj”, w  zakładce „rejestracja na zajęcia” pojawi się możliwość zapisania do starszej grupy.

Nowi studenci zgłaszają się za pośrednictwem formularza elektronicznego znajdującego się na naszej stronie internetowej - http://www.dzieci.us.edu.pl/formularz-zgloszeniowy Opłata semestralna dla osób rozpoczynających przygodę z Uniwersytetem Dzieci wynosi 290zł.

Prosimy o logowanie się do właściwych grup, zgodnie z podziałem wiekowym:

Poszukiwacze 5-6 lat
Odkrywcy 7-9 lat lub/i kl.I-III szkoły podstawowej
Młodzi Naukowcy 10-12 lat lub/i kl. IV-VI szkoły podstawowej
Eksperci – 13,14 i 15 lat 

Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce „zapisy na studia”.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Pozdrawiamy serdecznie,
Dziekanat Uniwersytetu Śląskiego Dzieci