Rekrutacja na rok akademicki 2012/2013

Uwaga studenci wszystkich grup! Od środy 20.06 2012 uruchomiona zostanie możliwość uproszczonych zapisów na kolejny rok Uniwersytetu Śląskiego Dzieci przez zalogowanie się do odpowiedniej grupy wiekowej, korzystając z konta indywidualnego.

Prosimy o logowanie się do właściwych grup, zgodnie z podziałem wiekowym: Poszukiwacze 5-6 lat, Odkrywcy I i Odkrywcy II 7-9 lat (1-3 klasa szkoły podstawowej), Młodzi Naukowcy 10-12 lat (4-6 klasa szkoły podstawowej), Eksperci 13-15 lat (gimnazjum).

Aby zalogować się na zajęcia do starszej grupy należy najpierw w „danych osobowych” indywidualnego konta studenta zmienić grupę. W razie problemów załączamy krótką instrukcję. Po zatwierdzeniu zmiany poprzez pole „zachowaj”, w zakładce „rejestracja na zajęcia” pojawi się możliwość zapisania do starszej grupy.

Studenci wstępujący w szeregi studentów po raz pierwszy proszeni są o pobranie formularza zgłoszenia ze strony www, wypełnienie i odesłanie na adres Uniwersytetu Śląskiego Dzieci.