Rekrutacja na semestr letni roku akademickiego 2013/2014

Szanowni Państwo,
uruchomiliśmy zapisy na drugi (letni) semestr roku akademickiego 2013/2014.

Obecni studenci mogą zalogować się na nowy semestr poprzez swoje konto „Rejestracja na zajęcia” do 2 lutego 2014r. (podobnie, jak to było w przypadku wyboru zajęć seminaryjnych). Prosimy o sprawdzanie poprawności zalogowania się w zakładce „Moje zajęcia”.

Po 2 lutym konieczne będzie wypełnienie formularza zgłoszeniowego a przyjęcie w poczet studentów zależeć będzie od wypełnienia limitu miejsc.

Nowi studenci zgłaszają się za pośrednictwem formularza elektronicznego.
Szczegółowe informacje znajdują się pod kredką „zapisy na studia”.

Opłata semestralna wynosi 200 zł dla osób kontynuujących oraz 240 zł dla osób rozpoczynających przygodę z Uniwersytetem Śląskim Dzieci. Rodzeństwu przysługuje zniżka w wysokości 10% dla każdego dziecka. Opłatę za semestr II (letni) 2013/2014 należy przelać na rachunek UŚD do 9 lutego 2014. Prosimy o umieszczenie w tytule przelewu dopisku zawierającego Imię i Nazwisko dziecka, nazwę programu (odpowiednio "Poszukiwacze", "Odkrywcy", "Naukowcy" lub "Eksperci"), a także dopisku "Opłata za II semestr". Przykładowo: "Jan Kowalski, Odkrywcy, Opłata za II semestr".

Terminy zajęć w nowym semestrze znajdą Państwo na naszej stronie:

Pozdrawiamy,
Dziekanat Uniwersytetu Śląskiego Dzieci