Reksio Naukowiec - konkurs na plakat

Drodzy Studenci UŚD -  Poszukiwacze, Odkrywcy, Młodzi Naukowcy i Eksperci !

Wszyscy znamy dobrze z telewizji postać sympatycznego psa Reksia – wzór życzliwości i mądrego zachowania. Wyobraźcie sobie, że Reksio postanowił zostać teraz naukowcem. Jak sądzicie – czy Reksio będzie fizykiem, biologiem czy może matematykiem lub archeologiem?

Ogłaszamy w grupach studenckich konkurs na plakat przedstawiający Reksia w roli naukowca. Plakat można wykonać dowolną techniką – narysować, namalować, użyć grafiki komputerowej, wykleić lub przygotować w całkiem inny sposób.

Plakaty w formacie A3, przedstawiające Waszą wizję Reksia naukowca prosimy dostarczyć w czasie kolejnych zajęć UŚD, w dniu 16 maja 2015.

Wszystkie prace zostaną ocenione przez przedstawicieli UŚD, Akademii Sztuk Pięknych oraz Fundacji REKSIO i wyeksponowane podczas Dnia Dziecka w dniu 31 maja 2015, organizowanego wspólnie z ASP oraz na stronach UŚD. Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

Pozdrawiamy,
Dziekanat Uniwersytetu Śląskiego Dzieci.