Rozstrzygnięcie konkursu proekologicznego!

Rozstrzygnęliśmy konkurs na najlepsze Wasze prace związane z tematyką Światowego Szczytu Klimatycznego ONZ COP24. Podczas seminarium plastycznego wykonaliście transparenty, a także makietę ptaka, który symbolizuje pragnienie życia w zdrowym klimacie. Byliśmy pod dużym wrażeniem Waszej wyobraźni, kreatywności i zaangażowania w tworzenie transparentów inspirujących myślenie o potrzebie ochrony środowiska naturalnego. Bardzo dobry i wyrównany poziom Waszych prac sprawił, że decyzja o wybraniu najciekawszych była trudna. Poniżej przedstawiamy Laureatów konkursu:

Miejsce I zdobyła Emilia Frankowska
Miejsce II ex aequo zdobyły Olga Rokicka oraz Magdalena Piasny.
Wszystkie pozostałe prace uhonorowane zostały wyróżnieniami.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu!

Czekają na Was nagrody! Prosimy o ich odebranie 12 stycznia 2019 r. w dziekanacie UŚD, ul. Bankowa 14/p. 203 w godzinach 9.00 – 14.00.

Wykonane przez Was transparenty oraz makieta ptaka zaprezentowane zostały w projekcie edukacyjnym Uniwersytetu Śląskiego Dzieci „Chrońmy Świat!” w happeningu na scenie oraz w przestrzeniach Katowic Miasta Ogrodów w ramach Światowego Szczytu Klimatycznego ONZ COP24.

Relacje z seminarium plastycznego zobaczyć możecie w zakładce „Zajęcia”. Relację z realizacji projektu edukacyjnego „Chrońmy Świat!” znajdziecie w zakładce „Zajęcia inne niż wszystkie” lub w zakładce „MATT Flooreski”.