Seminaria językowe

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Śląskiego Dzieci z grup Odkrywców i Młodych Naukowców na seminaria z języka angielskiego.
Seminaria odbędą się 8 czerwca 2013 roku w ramach Dnia Otwartego organizowanego przez Ośrodek Nauczania Języka Angielskiego „Metodyści” w Katowicach.

Do wzięcia udziału w tych darmowych, pokazowych zajęciach z języka angielskiego zapraszamy:

• Młodych Naukowców na godzinę 12:00 (3 grupy 10 osobowe).
  • Odkrywców na godzinę 12:45 (3 grupy 10 osobowe) oraz 13:30 (3 grupy 10 osobowe).

W tych wyjątkowych zajęciach studenci mogą uczestniczyć wraz z jednym z rodziców/opiekunów.

Podczas dnia otwartego zaplanowano także zabawy językowe, upominki i losowanie darmowych semestrów nauki w Ośrodku Nauczania Języka Angielskiego „Metodyści” w Katowicach.
Logowanie studentów chętnych do udziału w seminariach językowych rozpocznie się 23 maja 2013 roku o godzinie 20:00 Zasady współpracy Uniwersytetu Śląskiego Dzieci z Ośrodkiem Nauczania Języka Angielskiego „Metodyści” w Katowicach zostaną określone w najbliższej przyszłości .

Ośrodek Nauczania Języka Angielskiego „Metodyści” w Katowicach.
ul. Reymonta 4
 www.metodysci.katowice.pl