Seminarium dodatkowe - „Lalka teatralna -tajemnice animacji”

Serdecznie zapraszamy studentów Uniwersytetu Śląskiego Dzieci: Poszukiwaczy i Odkrywców do udziału w kolejnym, dodatkowym seminarium. Tym razem chcemy zabrać Was w podróż do krainy teatru, bajek, aktorów i lalek…

Zapraszamy Was na seminarium pod tytułem „Lalka teatralna -tajemnice animacji”. Podczas tych zajęć dowiecie się jak zbudowane są różnego rodzaju lalki. Obejrzycie i usłyszycie o materiałach z jakich są wykonane, porozmawiacie o mechanizmach ich działania oraz o procesie tworzenia różnego rodzaju lalek. Dowiecie się jak zrobić własny teatr lalek Poznacie tajniki animacji czyli poruszania się lalek, a każde z Was będzie mogło spróbować swoich sił z pacynką, kukłą, jawajką, marionetką, lalką cieniową oraz tajemniczą lalką buraku. Mamy nadzieję, że te zajęcia przybliżą Wam niezwykły świat- wspaniały świat teatru lalek.
Seminarium odbędzie się już w najbliższą sobotę 20 kwietnia 2013r. w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Śląskiego przy ulicy Uniwersyteckiej 4 w Katowicach (sala 58).
Koszt udziału w seminarium 10 zł od osoby (studenta).

Więcej o semianarium.