Studencki Chór Uniwersytetu Śląskiego Dzieci

W  najbliższą sobotę, 15 września Studencki Chór Uniwersytetu Śląskiego Dzieci rozpoczyna swój drugi sezon.

Wszystkich zainteresowanych śpiewaniem w chórze zapraszamy na przesłuchania, które rozpoczną się o godzinie 14.00 w stałym miejscu prób chóru, w sali 162, w Instytucie Fizyki przy ul. Uniwersyteckiej 4  w Katowicach. Zapraszamy wszystkich studentów do odkrycia swojego talentu!

Wszystkich studentów śpiewających już w chórze zapraszamy na pierwszą próbę, która rozpocznie się o godzinie 15.00.

Równocześnie ogłaszamy  konkurs na nazwę naszego chóru. Wszelkie propozycje prosimy nadsyłać mailem na adres Uniwersytetu Śląskiego Dzieci, wpisując jako temat „Nazwa chóru”. Dla autora  zwycięskiego pomysłu przewidziana jest nagroda, którą przyzna komisja rozpatrująca przysłane propozycje. Konkurs otwarty będzie do 14 października 2012r.