Uroczysta Inauguracja XII Roku Akademickiego Uniwersytetu Śląskiego Dzieci

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na Uroczystą Inaugurację XII Roku Akademickiego Uniwersytetu Śląskiego Dzieci, która odbędzie się 10 października o godz. 10.00, w Auli im. M. Kopernika, na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych Uniwersytetu Śląskiego  w Katowicach, ul. Bankowa 14 (parter). Prosimy o zajmowanie miejsc w wyznaczonych sektorach audytorium. Ze względu na reżim sanitarny jaki nas obowiązuje musimy wprowadzić ograniczenia dotyczące ilości osób biorących udział w uroczystości:

1.  Studentów, którzy w tym roku rozpoczynają przygodę z Uniwersytetem Śląskim Dzieci - zapraszamy wszystkich! (warunkiem uczestnictwa jest opłacenie czesnego)
  2.  Studentów, którzy kontynuują naukę z nami zapraszamy do zalogowania się przez konta indywidualne. Logowanie rozpocznie się w środę – 7 października o godzinie 19.00, a zakończy w piątek – 9 października o godzinie 12.00. Ilość miejsc ograniczona do 30.

Dla pozostałych studentów będziemy prowadzić transmisję online za pośrednictwem platformy Zoom. Link do zdalnego udziału w Inauguracji będzie wysłany w osobnej wiadomości.

Niestety, sytuacja epidemiczna w naszym kraju stale się pogarsza, dlatego wszystkich nas obowiązywać będą zasady ochrony epidemicznej: dezynfekcja rąk, używanie masek ochronnych oraz przestrzeganie zasady bezpiecznego odstępu od innych osób. Rodzice lub Opiekunowie studentów biorących udział w Uroczystości  zobowiązani są do podpisania druku „Oświadczenia studenta”.

Program Inauguracji oraz druk oświadczenia przesyłamy w załączeniu. W przypadku braku możliwości wydrukowania oświadczenia, będzie je można podpisać przed wejściem na Aulę.

Kolegium Naukowe Uniwersytetu Śląskiego Dzieci