Uroczystość wręczenia Wyróżnień Jego Magnificencji Rektora UŚ dla studentów i doktorantów

– tymi słowami zwrócił się JM Rektor prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś do uczestników uroczystości wręczenia Wyróżnień w maju 2010 r.
7 czerwca 2013 r. o godz. 13.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12) odbyła się uroczystość wręczenia Wyróżnień Jego Magnificencji Rektora UŚ dla studentów i doktorantów wykazujących się zaangażowaniem, wytrwałością i pomysłowością w inicjowaniu i wspieraniu życia studenckiego, a także w działalności społecznej, dobroczynnej, kulturalnej, artystycznej, sportowej, naukowej i popularnonaukowej.
Wyróżnieni zostali także słuchacze Uniwersytetu Śląskiego Dzieci, Uniwersytetu Śląskiego Młodzieży, Uniwersytetu Śląskiego Maturzystów oraz Uniwersytetu Trzeciego Wieku UŚ,.
Studentów Uniwersytetu Śląskiego Dzieci wybrało Kolegium Naukowe pod przewodnictwem Dziekana UŚD dr. Jerzego Jarosza. Z grupy Poszukiwaczy wyróżniono Teresę Kubalę, z grupy Odkrywców Igrianę Bartoszek, z grupy Młodych Naukowców Giovanniego Cannizzo a z grupy Ekspertów Adama Niklewskiego.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Sylwetki laureatów 2013
Fotoreportaż w Serwisie Głównym UŚ

Edycja 2012

Dzieci z naszego Uniwersytetu uczestniczyły w wydarzeniu już po raz drugi. W zeszłym roku wyróżniono: Oliwię Dobosz z grupy Poszukiwaczy, Weronikę Kośmider z grupy Odkrywców, Dominika Kauczora z grupy Młodych Naukowców i Arkadiusza Patschek z grupy Ekspertów