UŚD - kontynuacja II semestr

Sszanowni Rodzice,

Mijający semestr był już kolejnym, który musieliśmy spędzić w oddaleniu, realizując zajęcia zdalne. Jednak, mimo tych trudnych warunków, był to czas pełen naukowych inspiracji, wielu edukacyjnych wyzwań i pozytywnych emocji. To dzięki Wam, Waszemu zaangażowaniu i ogromnej pasji do nauki. Wierzymy, że to właśnie nauka przybliży nas niebawem do końca trwającej epidemii i będziemy mogli powrócić do zajęć stacjonarnych.

Zanim to jednak nastąpi, kolejny semestr musimy kontynuować w formule online. Nasi obecni studenci pozostają na liście aktywnych studentów. Nie jest wymagany ponowny zapis ani logowanie. Wniesienie opłaty za kolejny semestr jest równoznaczne z kontynuacją zajęć. Opłata semestralna wynosi 300 zł. Prosimy o wpłatę na rachunek UŚD nr 64 1050 1214 1000 0023 4388 1542, w tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka, nazwę grupy (odpowiednio "Poszukiwacze", "Odkrywcy", "Naukowcy" lub "Eksperci") wraz z dopiskiem: "Opłata za II semestr rok akademicki  2020/2021"  w terminie do 22 lutego br. (informacja nie dotyczy osób które zapłaciły już za cały rok akademicki).

Wykłady i warsztaty w drugim semestrze będą się odbywać zgodnie z terminarzem:

27 lutego             wykłady otwarte

13 marca             wykłady i warsztaty
27 marca             wykłady i warsztaty

17 kwietnia        wykłady i warsztaty
15 maja                wykłady i warsztaty
12 czerwca         wykłady i warsztaty

Zapraszamy do nas również nowych studentów! Jeżeli znacie kogoś kto chce dołączyć do drużyny Uniwersytetu Śląskiego Dzieci, to koniecznie zaproście go na nasze pierwsze zajęcia które odbędą się 27 lutego. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy abyśmy mogli przesłać linki do zajęć.

Do zobaczenia już niebawem! Pozdrawiamy serdecznie