V urodziny Uniwersytetu Śląskiego Dzieci

Uniwersytet Śląski Dzieci osiągnął wiek swoich najmłodszych studentów. Ma 5 lat! Uroczystość urodzinowa odbędzie się w Sali Symfonia Akademii Muzycznej w Katowicach, w dniu 14 czerwca 2014, o godz. 11.00. W programie przygotowanym przez grupy twórcze UŚD miedzy innymi: spektakl taneczny Mały Książę w wykonaniu Małej Akademii Tańca UŚD, wirtuoz gitary klasycznej i dziecięce głosy - niezwykłe wykonanie Over the rainbow, studenckie debiuty filmowe i filmy grupy studenckiej Animatikon oraz premiera najnowszego thrillera grupy filmowej Cięcie gięcie p.t. Stróż.

W uroczystości wezmą także udział roboty i oczywiście pełen radości chór dziecięcy Gioia, który zaprezentuje piosenki ze swojej pierwszej płyty.

Uroczystość poprowadzi dr Małgorzata Mendel z Instytutu Muzyki Uniwersytetu Śląskiego.

Szczegółowy program tutaj.

Logowanie na uroczystość rozpocznie się w poniedziałek 9 czerwca 2014 o godzinie 20:00.

Serdecznie zapraszamy,
Dziekanat Uniwersytetu Śląskiego Dzieci