Warsztaty - język francuski

Szanowni Rodzice,

Proponujemy nowy rodzaj warsztatów skierowanych do Studentów znających język francuski. Chcielibyśmy zainaugurować cykl zajęć prowadzonych w języku obcym, które pozwolą Waszym dzieciom doskonalić znajomość języka, gwarantując przy tym 60 min. miłej zabawy. Planujemy spotkania w trzech grupach wiekowych (Odkrywcy, Młodzi Naukowcy i Eksperci), maksymalnie 15 osobowych. Zapraszamy na pierwsze zajęcia, które umożliwią nam dobranie poziomu trudności odpowiedniego dla poszczególnych grup.

Koszt udziału w zajęciach wynosi 12 zł za każde spotkanie, pierwsze zajęcia są bezpłatne. Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza   i odesłanie go na adres: olachrupala@poczta.onet.pl

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 9 kwietnia. Miejsce spotkania: sala 162 Instytut Fizyki, ul. Iniwersytecka 4, Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Odkrywców zapraszamy na godzinę 13.00 a Młodych Naukowców i Ekspertów na godzinę 11.00.