Witamy po wakacjach!

Drodzy Studenci i Rodzice,

serdecznie witamy po wakacyjnej przerwie! Mamy nadzieję, że słoneczny, beztroski czas pozwolił Wam nabrać energii, optymizmu i siły, by z radością rozpocząć nadchodzący Nowy Rok Akademicki 2018/2019. Rozpoczęliśmy rekrutację, której szczegóły znajdziecie w zakładce „Zapisy/rekrutacja”.

Pamiętajcie!

Każdy z Was i Waszych Kolegów może zostać Studentem Uniwersytetu Śląskiego Dzieci i rozpocząć pasjonującą przygodę z nauką w grupie: Poszukiwaczy, Odkrywców, Młodych Naukowców lub Ekspertów.

Zapraszamy także do naszych grup twórczych: chóru Gioia, Małej Akademii Teatru i Tańca Flooreski, Laboratorium Ekspresji Dziecięcej oraz grupy modelarstwa lotniczego „Eskadra UŚD”, które wszechstronnie rozwijają Wasze zainteresowania, talenty oraz pasje.
W nadchodzącym roku akademickim rozpocznie także działalność grupa twórcza skupiająca miłośników kina!
Zaglądajcie więc na naszą stronę, by nie przeoczyć interesujących Was możliwości i wydarzeń!

Gorąco zachęcamy także Rodziców do udziału w wykładach, których tematyka przybliża i naświetla nurtujące Państwa, współczesne problemy edukacyjne, wychowawcze i społeczne. (Bliższe informacje znajdą się w zakładce „Zajęcia”).

Szczegółowe informacje dotyczące chóru studenckiego UŚD Gioia oraz Małej Akademii Teatru i Tańca, a także Laboratorium Ekspresji Dziecięcej znajdują się w zakładce „Chór” oraz „MATT Flooreski”.
Wszystkie ważne informacje związane z działalnością „Eskadry UŚD” oraz nowej grupy twórczej - pasjonatów kina - opublikujemy na stronie UŚD niebawem.

Życząc wielu sukcesów edukacyjnych, serdecznie zapraszamy!
Kolegium Naukowe Uniwersytetu Śląskiego Dzieci