Wyjazd do Jura Parku w Krasiejowie

.W  sobotę, 9 czerwca zapraszamy wszystkich studentów wraz z rodzeństwem, kolegami i rodzicami na wyjazd do Jura Parku w Krasiejowie

>>> Zobacz fotoreportaz z wyjazdu <<<
W tym seminarium, wyjątkowo można brać udział wspólnie z całą rodziną. Grupa spotka się o godzinie 10.30 już na terenie Parku, na stacji za Tunelem Czasu. Od tego momentu grupa będzie prowadzona przez naszego wykładowcę dr Andrzeja Boczarowskiego.

Ścieżka edukacyjna ma długość 2,5 km, a orientacyjny czas zwiedzania wykopalisk wynosi około 2 godzin.  Logowanie rusza 2  czerwca o godz. 9.00

Prosimy o przybycie do Parku na godzinę 10.00 (otwarcie Parku), odpowiednio wcześniej aby zdążyć zakupić bilety i zwiedzić Tunel Czasu.
Dojazd do Jura Parku oraz pozostały czas zwiedzania indywidualny. W czasie seminarium dzieci przez cały czas pozostają pod opieką własnych rodziców. Koszt udziału w seminarium wynosi 35 zł od każdej osoby (również rodziców) biorących udział w seminarium. Składają się na niego: koszt biletu zbiorowego w wysokości 25 zł, płatne bezpośrednio w kasie Jura Parku (w kasie należy powiedzieć, że bilet jest dla Uniwersytetu Śląskiego Dzieci) oraz 10 zł kosztów organizacyjnych i przewodnika. W cenie biletu dostępne są wszystkie atrakcje Jura Parku dla dzieci i dorosłych w tym również kino 5D. Dzieci do lat 4 - wstęp bezpłatny. Zapraszamy do spędzenia całego dnia w Jura Parku!
Prosimy pamiętać o zabraniu identyfikatora!

Zgłoszenia na seminarium należy dokonać logując się przez konto studenta. Uwaga! Przy logowaniu koniecznie należy podać łączną ilość osób (z rodzicami i rodzeństwem) zgłaszanych na seminarium.

Łączna liczebność grupy jest ograniczona do 50 osób. W przypadku dużej ilości chętnych możliwe jest utworzenie grupy dodatkowej o godzinie 13.00.

Opłatę w wysokości 10 zł od każdej osoby prosimy przelać na konto Uniwersytetu Śląskiego Dzieci, z podaniem imienia i nazwiska studenta, nazwy grupy i z dopiskiem „Krasiejów”.