Wyjazd do Jura Parku w Krasiejowie

W najbliższą sobotę, 11 czerwca zapraszamy wszystkich studentów wraz z rodzeństwem i rodzicami na wyjazd do Jura Parku w Krasiejowie .
W tym seminarium, wyjątkowo można brać udział wspólnie z całą rodziną. Grupy spotykają się o określonych godzinach 9.30, 11.30 i 13.30 już na terenie Parku, na stacji za Tunelem Czasu. Od tego momentu grupa będzie prowadzona przez naszego wykładowcę dr Andrzeja Boczarowskiego.

Ścieżka edukacyjna ma długość 2,5 km, a orientacyjny czas zwiedzania wykopalisk wynosi około 2 godzin.

Park będzie czynny dla nas od godziny 8.30. Osoby, które rozpoczną zwiedzanie z przewodnikiem o godz. 9.30 powinny być w Parku godzinę wcześniej aby zdążyć zakupić bilety i zwiedzić Tunel Czasu.
Dojazd do Jura Parku oraz pozostały czas zwiedzania indywidualny. W czasie seminarium dzieci przez cały czas pozostają pod opieką własnych rodziców. Koszt udziału w seminarium wynosi 16 zł od każdej osoby (również rodziców) biorących udział w seminarium. Składają się na niego: koszt biletu zbiorowego w wysokości 10 zł, płatne bezpośrednio w kasie Jura Parku (po podaniu hasła uprawniającego do jego zakupu) oraz 6 zł kosztów organizacyjnych i przewodnika.
Prosimy pamiętać o zabraniu identyfikatora!

Zgłoszenia na seminarium należy dokonać logując się przez konto studenta. Uwaga! Przy logowaniu koniecznie należy podać łączną ilość osób (z rodzicami i rodzeństwem) zgłaszanych na seminarium.

Opłatę w wysokości 6 zł od każdej osoby prosimy przelać na konto Uniwersytetu Śląskiego Dzieci, z podaniem imienia i nazwiska studenta, nazwy grupy i z dopiskiem „Krasiejów”.