Wyjazdowe seminarium do Jura Parku w Krasiejowie

W sobotę, 18 maja 2013
zapraszamy wszystkich studentów
wraz z rodzeństwem i rodzicami
na wyjazdowe seminarium do Jura Parku w Krasiejowie

Pierwsza grupa rozpocznie swoją przygodę z dinozaurami o godzinie 10:30. Drugą grupę zapraszamy na godzinę 13:30. Zbiórka już na terenie Parku, na stacji za Tunelem Czasu. Od tego momentu grupy będą prowadzone przez naszego wykładowcę dr Andrzeja Boczarowskiego. Ścieżka edukacyjna ma długość 2,5 km, a orientacyjny czas zwiedzania wykopalisk wynosi około 2 godzin.
Wieczorem W Jura Parku rozpocznie się Noc Muzeów

Logowanie rusza 13 maja 2013 o godzinie 20:00

Pierwszą grupę prosimy o przybycie do Parku na godzinę 10.00 (otwarcie Parku), odpowiednio wcześniej aby zdążyć zakupić bilety i zwiedzić Tunel Czasu. Dojazd do Jura Parku oraz pozostały czas zwiedzania indywidualny.

W czasie seminarium dzieci przez cały czas pozostają pod opieką własnych rodziców.
Koszt udziału w seminarium wynosi 35 zł od każdej osoby (również rodziców) biorących udział w seminarium. Składają się na niego: koszt biletu zbiorowego w wysokości 25 zł, płatne bezpośrednio w kasie Jura Parku (w kasie należy podać hasło: Uniwersytet Śląski Dzieci) oraz 10 zł kosztów organizacyjnych i przewodnika.
W cenie biletu dostępne są: zwiedzania JuraParku, multimedialnego Tunelu Czasu, Pawilonu muzealnego, a także Prehistorycznego Oceanarium, korzystanie ze wszystkich urządzeń Parku Rozrywki oraz Jurajskiej Plaży bez limitu. Wyjątkiem są urządzenia uruchamiane za pomocą monet oraz Kino Emocji Cinema 5D (koszt 10 zł od osoby). Dzieci do lat 4 - wstęp bezpłatny.

Zgłoszenia na seminarium należy dokonać logując się przez konto studenta. Uwaga! Przy logowaniu, w kolumnie uwagi, koniecznie należy podać łączną ilość osób (z rodzicami i rodzeństwem) zgłaszanych na seminarium.
Łączna liczebność każdej grupy jest ograniczona do 50 osób.

Opłatę w wysokości 10 zł od każdej osoby prosimy przelać na konto Uniwersytetu Śląskiego Dzieci
nr 64 1050 1214 1000 0023 4388 1542
do 16.05.2013r
z dopiskiem: imię i nazwisko studenta, nazwa grupy, „Krasiejów”.

Dokonanie terminowej wpłaty jest warunkiem uczestnictwa w seminarium. Potwierdzenie wpłaty należy przesłać na adres uniwersytet.dzieci@us.edu.pl, nie później niż do godziny 12:00 w piątek 17 maja 2013r.

Do zobaczenia w Jura Parku!
Prosimy pamiętać o zabraniu identyfikatora!

Zdarza się kilka nocy w roku, kiedy nie warto spać. Do jednej z nich niewątpliwie należy NOC MUZEÓW!

Najbliższa Noc Muzeów odbędzie się 18/19 maja 2013 r. Ci co tego doświadczyli – wiedzą, ci, co jeszcze nie – zobaczą, że jest to wyjątkowe przeżycie dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

W nocy Muzeów udział weźmie również Jura Park.