Wykład otwarty dla rodziców

Drodzy Rodzice,
wychowanie to sztuka i wspaniała przygoda. Świadome, odpowiedzialne i aktywne rodzicielstwo oparte na wzajemnym szacunku jak i poczuciu wartości rodzica i dziecka daje szczęście i spełnienie. Droga do tego wymaga pracy i zaangażowania, poprzez uczenie się konkretnych sposobów radzenia sobie w codziennych sytuacjach domowych. Kluczem do sukcesu w głównej mierze jest właściwy sposób komunikacji oparty na szacunku właśnie. Uczymy współpracy, samodzielności, konsekwencji chwalenia i rozwiązywania problemów.

Zapraszamy Was na wykład Rodzicem być: „Jak mówić, żeby dzieci słuchały i słuchać, żeby dzieci mówiły” - rzecz o wychowaniu i komunikacji, który wygłosi Pani Agnieszka Pawełek w sobotę 15 listopada 2014 r.

Wykład wygłaszany będzie odpowiednio w godzinach:
9:00 – dla rodziców Poszukiwaczy,
10:30 – dla rodziców Odkrywców I,
12:00 – dla rodziców Odkrywców II i Ekspertów,
13:30 – dla rodziców Młodych Naukowców.

Zapraszamy Was również do udziału w Akademii Rodzica z Pasją, o której więcej informacji już wkrótce.

Pozdrawiamy,
Dziekanat Uniwersytetu Śląskiego Dzieci