Wykopaliska – zajęcia w terenie - dodatkowe seminarium

Odkrywcy i Młodzi Naukowcy!
Na zakończenie roku akademickiego mamy dla Was coś szczególnego!

Już w najbliższą sobotę, 16 czerwca - zapraszamy na seminarium dodatkowe „Wykopaliska – zajęcia terenowe”.

Zajęcia w terenie pozwolą każdemu studentowi poczuć dobrze to co zna każdy odkrywca przeszłości. Będziecie starali się odnaleźć artefakty z minionych czasów oraz opisać ich zastosowanie. Teraz nie tylko będziecie mogli być archeologami w teorii ale też i od strony praktycznej.

Zajęcia odbywać się będą na Dolinie Trzech Stawów w Katowicach (dojazd – do końca ulicy Lotnisko, na końcowy parking i przejście na teren piaszczysty - mapka w załączeniu). Czas trwania -  45 min. Logowanie rozpocznie się dzisiaj o godzinie 20.00.  Koszt udziału w zajęciach to 15 zł. Opłatę prosimy przelać na konto Uniwersytetu Śląskiego Dzieci nr 64 1050 1214 1000 0023 4388 1542 z dopiskiem: Wykopaliska” (potwierdzenie wpłaty prosimy zabrać ze sobą na seminarium).

Serdecznie zapraszamy - odszukajmy razem zaginiony świat!

Mapa.

Pozdrawiamy serdecznie,