Zajęcia w Akademii Carsmaniaków - dodatkowe zajęcia dla Odkrywców i Młodych Naukowców

Uwaga! Dodatkowa grupa dla Odkrywców od 13.30 do 14.30. Logowanie startuje dzisiaj o godz.20.00.

Drodzy Odkrywcy i Młodzi Naukowcy!

Zostaliście zaproszeni przez Akademię Carsmaniaków do wzięcia udziału w lekcji edukacyjnej, która odbędzie się 11 maja w jednym z najnowocześniejszych salonów samochodowych w Katowicach - Salon MM Cars Katowice, ul. Lotnisko 81 (tuż przy Centrum Handlowym 3 Stawy).

W czasie lekcji poznacie historię motoryzacji, będziecie mogli z bliska oglądać samochody (w tym również luksusowe modele), przyjrzeć się z bliska pracy mechanika samochodowego oraz wziąć udział w konkursie znajomości „znaczków” samochodowych. To tylko garść atrakcji, jakie organizator Akademii przygotował dla największych pasjonatów motoryzacji.

Udział w lekcji jest nieodpłatny ale na zajęcia trzeba się zalogować. Logowanie ruszy w poniedziałek 6 maja br. o godzinie 20.00.
Przygotowaliśmy 15 miejsc dla Odkrywców (zajęcia od godz. 10.30 do 11.30). Odkrywcy z pierwszej grupy mogą w tym dniu wyjątkowo uczestniczyć w wykładzie od godz. 12.00. Mamy także 15 miejsc dla Młodych Naukowców (zajęcia od godz. 12.00 do 13.00). W zajęciach może uczestniczyć jeden z Rodziców.

Życzymy szerokiej drogi ;-)

Pozdrawiamy,
Dziekanat Uniwersytetu Śląskiego Dzieci