Zapraszamy na wykłady !

Drodzy Studenci i Rodzice
witamy Was serdecznie w dniu wykładów i choć nie zobaczymy się dzisiaj, wykładów możemy wysłuchać korzystając z Internetu.

Dzisiaj dostępne są wykłady:

Odkrywcy
Ewa M. Walewska  -  Odpowiedzialny podróżnik i turysta

Młodzi Naukowcy i Eksperci
Dr Joanna Stojer – Polańska - Konie na służbie i na emeryturze, czyli niezwykła rola konia policyjnego

Rodzice
Dr Adam Andrysek - Z kanapy na Księżyc, czyli po co nam wirtualna i rozszerzona rzeczywistość?

Wykłady zostały opublikowane na YouTube, a linki do nich otrzymaliście w biuletynie przesłanym na Wasze adresy e-mail.

Wykład dla Poszukiwaczy opublikujemy w późniejszym terminie i poinformujemy Was o tym wysyłając kolejny link. Bardzo przepraszamy za to opóźnienie.

Nie zapomnijcie też zajrzeć pod nową zakładkę „Eksperyment” na naszej stronie, gdzie przywita Was red. Wiktor Niedzicki i zaprosi do wspólnej zabawy.

Prosimy także o wzięcie udziału w wyborze Zwierzaka – podopiecznego Zakątka Weteranów, którego Uniwersytet Śląski Dzieci weźmie pod swoją opiekę. Linki do ankiety umożliwiającej oddanie głosu otrzymaliście również w przesłanym biuletynie.

Życzymy dobrego dnia!