Zaproszenie na mecz

serdecznie Was zapraszamy na piąty Mecz Senat kontra Senat, który odbędzie się w piątek 14 czerwca o godz. 13:00 na Stadionie Miejskim w Chorzowie przy ul. Cichej 6. Wstęp wolny. Podczas meczu zbierane będą wolne datki na Fundusz Stypendialny im. Adama Graczyńskiego, który dwa razy do roku przyznaje stypendia zdolnym, ale niezamożnym studentom z województwa śląskiego.

Miło nam również zakomunikować, że nasi studenci będą dziecięcą eskortą drużyny Senatorów uczelni wyższych, w tym naszego JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego. Zapisy zostaną rozpoczęte jutro tj. we wtorek o godzinie 20.00. Logujecie się jak zwykle używając swojego indywidualnego konta elektronicznego. Logowanie zakończymy w czwartek 13 czerwca o godzinie 12.00.

Pozdrawiamy i zapraszamy,
Dziekanat Uniwersytetu Śląskiego Dzieci