Zawieszenie od 11 marca 2020 do odwołania zajęć dydaktycznych

Komunikat. Drodzy Studenci,
Szanowni Państwo,

w związku z rosnącym zagrożeniem epidemią wirusa SARS-CoV-2 Rektor Uniwersytetu Śląskiego zdecydował o zawieszeniu od 11 marca 2020 do odwołania zajęć dydaktycznych na wszystkich wydziałach i w innych jednostkach Uniwersytetu Śląskiego. Oznacza to również zawieszenie do odwołania zajęć Uniwersytetu Śląskiego Dzieci oraz spotkań wszystkich grup twórczych UŚD.
Mamy nadzieję, że sytuacja wkrótce się unormuje i umożliwi nam powrót do zajęć w normalnym trybie. Wówczas też ogłosimy plan dostępnych do wyboru seminariów i warsztatów.
Będziemy informowali o sytuacji na naszej stronie www, na FB oraz biuletynem informacyjnym wysyłanym na Państwa adresy mailowe.

Życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu do zajęć ze zdwojoną energią. Kolegium Naukowe UŚD