Życzenia noworoczne

Szanowni Państwo,

wielkimi krokami zbliżamy się do końca roku 2020. Tym razem, jeszcze bardziej niż zwykle, liczymy na to, że Nowy Rok przyniesie naprawdę dobrą zmianę, a zwłaszcza pozwoli na pokonanie epidemii i powrót do normalnej nauki, pracy i życia bez nieustannej obawy o zdrowie naszych bliskich i nasze. Odmieniona przez trwającą epidemię rzeczywistość i konieczność zachowania bezpieczeństwa, pozbawiła nas bezpośrednich spotkań w grupach studenckich z wykładowcami i kolegami. Pomimo to, dzięki Waszemu ogromnemu zaangażowaniu i chęci poznawania (w końcu nasze motto na ten rok brzmi Ciekawość mamy w genach) odbywające się wykłady, seminaria i dyskusje online są nie mniej ożywione, niż te prowadzone na żywo. Mijający rok nauczył nas też czegoś ważnego, że # Razem jesteśmy silniejsi! (to motto widnieje w kalendarzu na 2021) i razem jesteśmy w stanie sprostać wszystkim trudom i wyzwaniom.

Na Nowy Rok 2021 czekamy z nadzieją i optymizmem. Niech przyniesie Nam wszystkim zdrowie, pomyślność i szczęście. I jak najszybciej - spotkanie w aulach uniwersyteckich!

Dziekan
i Kolegium Uniwersytetu Śląskiego Dzieci