mgr Bruno Żółtowski

psycholog, trener, akredytowany coach ICF. Pracuje w SILLEO. Uczy nowych kompetencji, wspiera w podejmowaniu decyzji, pomaga wprowadzać zmiany. Zajmuje się osobami zdrowymi, nie prowadzi psychoterapii. Miłą odskocznią jest dla niego praca z dziećmi. Pracuje dla międzynarodowych korporacji, prowadząc sesje coachingowe dla dyrektorów, managerów i specjalistów.

W pracy stosuje tylko metody potwierdzone naukowo. Od kilku lat pracuje na własną rękę, ceniąc sobie wolność i niezależność. Przeprowadził w sumie ponad 10 000 godzin szkoleń i coachingów. W swojej karierze prowadził zajęcia dla: sędziów, policjantów, strażaków, nauczycieli, pracowników służby zdrowia, handlowców, menedżerów, artystów, pracowników mediów, pilotów samolotów oraz pracowników służb społecznych.

Współtworzył ogólnopolską firmę edukacyjną, która z kilkuosobowej grupy rozwinęła się w ponad stuosobową instytucję. Szkolił trenerów i superwizował ich pracę, był odpowiedzialny za proces doboru, przygotowanie i monitoring zespołu trenerskiego. Jest autorem trzech podręczników z zakresu efektywnej nauki i kreatywności.

Współpracował z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach, Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Wyższą Szkołą HUMANITAS oraz Wyższą Szkołą Technologii Informatycznych w Katowicach. Od 2010 roku jest członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu (od 2012 roku pełnił funkcję sekretarza komisji rewizyjnej, a w kwietniu 2013 roku został wybrany na członka Zarządu Towarzystwa).