Wyniki konkursu Reksio Naukowiec

Drodzy Studenci, uczestnicy konkursu na plakat „Reksio Naukowiec”,

miło nam Was poinformować, że w dniu 31 maja 2015, podczas festynu z okazji „Dnia Dziecka”, konkurs na plakat pt. „Reksio Naukowiec” został rozstrzygnięty!

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, pomysłowość, humor i serce jakie włożyliście w swoje dzieła. Wszystkie prace były wspaniałe!
Jury konkursu, w skład którego wchodzili: Helena Filek –Marszałek, Elżbieta Burek oraz Bolesław Kasza, nie miało łatwego wyboru.

Przyznano 2 nagrody główne, 6 wyróżnień oraz 3 nagrody pocieszenia!
Zwycięskim okazał się plakat pt „Reksio matematyk” autorstwa Piotra Nowaka z grupy Młodzi Naukowcy.
Drugą nagrodę otrzymał Poszukiwacz – Aleksander Turek, twórca plakatu pt. „Reksio chemik”.

Wyróżnienia trafiły do:

• Karoliny Basiuk (grupa „Odkrywcy”),
  • Marty Białej (grupa „Odkrywcy”),
  • Konstancji Gdali (grupa „Młodzi Naukowcy”),
  • Wiktorii Małkowskiej (grupa „Odkrywcy”),
  • Natalii Niedzielskiej (grupa „Poszukiwacze”),
  • Weroniki Stokłosy (grupa „Młodzi Naukowcy”).

Nagrody pocieszenia powędrowały do:

• Jana Chełmeckiego (grupa „Młodzi Naukowcy”),
  • Jakuba Chowany (grupa „Odkrywcy”),
  • Marty Kocyby (grupa „Młodzi Naukowcy”).

Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom!
Prace konkursowe będziecie mogli podziwiać 13 czerwca 2015 w holu Instytutu Fizyki, podczas ostatniego w tym roku akademickim spotkania na Uniwersytecie Śląskim Dzieci.
Laureatów, którzy jeszcze nie odebrali nagród, serdecznie zapraszamy w tym dniu (13 czerwca 2015) na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się o godzinie 12:30 w Sali Audytoryjnej III w Instytucie Fizyki w Katowicach (w sali, gdzie odbywają się wykłady UŚD).

Uwaga!

Wszystkich studentów, którzy brali udział w festynie z okazji „Dnia Dziecka”, organizowanym przez ASP, UŚD i Fundację „Reksio” i zachowali do dzisiaj oryginalne karteczki z wizerunkiem Reksia, które były rozdawane podczas festynu, prosimy o zabranie ich ze sobą na zajęcia 13 czerwca 2015. Na posiadaczy karteczek czekają specjalne NIESPODZIANKI!

Dyplom za pierwsze miejsce i nagroda
Jury konkursu Plakat Reksio Naukowiec
Krótki życiorys twórcy Reksia - Lechosława Marszałka

Tutaj możecie zobaczyć nagrodzone plakaty