Zajęcia w sobotę - 24.10

szanowni Rodzice,

Nasz rok akademicki rozpoczął się w trudnych okolicznościach związanych z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19. Zmusiło nas to w ostatniej chwili do zmiany formy inauguracji z tradycyjnej na online. Z kolei wprowadzenie w naszym Uniwersytecie od poniedziałku drugiego poziomu zabezpieczeń i zaostrzenie rygoru sanitarnego, oznacza nauczanie zdalne oraz zamknięcie uczelni dla osób trzecich. Czasowo musimy więc zrezygnować z zaplanowanej, tradycyjnej formy wykładów seminariów i warsztatów i będziemy spotykać się z wykładowcami wyłącznie online. Drodzy studenci, bardzo cieszymy się, że mimo tak trudnych warunków nie porzucacie Uniwersytetu i nauki! Mamy nadzieję, że kolejna zmiana planów, jaka nastąpi, będzie już zmianą w kierunku powrotu do normalnego funkcjonowania naszego Uniwersytetu i całej społeczności, na co wszyscy czekamy.

W najbliższym czasie ukaże się więc ponownie zmieniony plan wykładów w formie online, obejmujący cały semestr, a wkrótce również plan seminariów. Na najbliższą sobotę 24 października  zaplanowaliśmy niezwykle ciekawy wykład, w którym mogą wziąć udział wszyscy studenci -

Tajemnice dinozaurów z Patagonii, który wygłosi znany Wam doskonale dr Andrzej Boczarowski.

Po wykładzie dr Boczarowski zaprasza na seminarium online, w czasie którego poznacie szczegóły niesamowitych odkryć dokonanych w Patagonii, odsłaniających Jeszcze większe tajemnice tych dinozaurów. Pan Doktor odpowie również na wszystkie Wasze pytania.

Studentów z młodszych grup zapraszamy również na czytanki Sowy Usi - Awaria elektrowni  oraz Najwyższa na świecie wieża z książek, które poprowadzi dr Magdalena Szubka.

Wykład odbędzie się na żywo – online, za pośrednictwem platformy ZOOM i rozpocznie się o godzinie 10.00, a seminarium, po krótkiej przerwie o godzinie 11.30. Aby zalogować się na wykład, a później na seminarium wystarczy kliknąć link, który zostanie Wam dostarczony biuletynem informacyjnym na Wasze adresy e-mail. Wykład i seminarium będą prowadzony na żywo, więc później nie będą już dostępne.

Zapraszamy na pierwsze zajęcia !

Czytanko Sowy Usi będą dostępne na kanale YouTube i będzie można ich słuchać przez całą sobotę.
Stosowny link otrzymacie razem z linkiem do wykładu i seminarium.