Arkadiusz Patschek, student z grupy Ekspertów Uniwersytetu Śląskiego Dzieci delegatem na światową konferencję “We are the future”.
W nadchodzącym tygodniu (24-27.04.2012) Ministerstwo Edukacji, Badań, Młodzieży i Sportu Rumunii będzie gościło w Bukareszcie europejską konferencję ministrów edukacji, poświęconą kontynuacji Procesu Bolońskiego i dalszemu rozwojowi Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego.
Kolorowych pisanek bez liku,
by był ścisk w świątecznym koszyku,
smacznego jajeczka,
pysznego ciasteczka,
niech tradycja wodą leje,
a zajączek zaszaleje!
Serdecznie zapraszamy studentów Uniwersytetu Śląskiego Dzieci wraz z rodzicami do udziału w dodatkowym, wyjazdowym seminarium organizowanym we współpracy z Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie.
Lista seminariów do wyboru: Poszukiwacze, Odkrywcy, Młodzi Naukowcy, Eksperci
Logowanie na seminaria będzie możliwe od 24 marca, od godziny 9.00. Przypominamy, że możliwy jest wybór tylko dwóch seminariów. Prosimy wszystkich o sprawdzenie poprawności działania indywidualnych kont studenta.
Z uwagi na przedłużone logowanie na nowy semestr i weryfikację indywidualnych kont studenckich, program seminariów na ten semestr zostanie ogłoszony po 10 marca.
Ponieważ rozpoczęliśmy weryfikację kont studentów Uniwersytetu Śląskiego Dzieci w najbliższych dniach nie będzie możliwe logowanie się do systemu.