Grupy twórcze UŚD

zapraszamy Was do działań w grupach twórczych, które działać będą w ramach dodatkowych, cyklicznych seminariów Uniwersytetu Śląskiego Dzieci. W tym semestrze proponujemy Wam cztery takie grupy:

1. Mała Akademia Tańca i Teatru UŚD zajęcia – teatralno-taneczno-choreograficzne dla Odkrywców i Młodych Naukowców;
  2. Warsztaty Filmowe „Filmowa wylęgarnia, czyli warsztat młodego filmowca” dla Młodych Naukowców;
  3. „Roboty na start!” połączy studentów dwóch grup: Młodych Naukowców i Ekspertów;
  4. Katedra Ekspresji Dziecięcej pozwoli odkryć ukryte talenty artystyczne Odkrywców, Młodych Naukowców oraz Ekspertów.

Dokładny plan działań poszczególnych grup, terminy zajęć oraz koszt udziału w zajęciach podane są w szczegółowym opisie zajęć.
Wszystkich entuzjastów chętnych do działań na różnych płaszczyznach prosimy o zalogowanie się na wybrane zajęcia oraz przelanie stosownej opłaty na konto Uniwersytetu Śląskiego Dzieci. Logowanie rusza w czwartek 13.11.2014r. o godzinie 20:00.
Szczegółowe informacje o każdej z grup po kliknięciu na poniższe linki:

Małej Akademii Tańca i Teatru UŚD
Filmowa wylęgarnia, czyli warsztat młodego filmowca
Roboty na start
Katedra Ekspresji Dziecięcej