Odszedł Bono

Drodzy Studenci,
Przyjaciele Uniwersytetu Śląskiego Dzieci,

otrzymaliśmy smutną informację z Zakątka Weteranów w Gierłatowie, odszedł nasz podopieczny Bono.
Bono urodził się 6.03.2007r. zanim przeszedł na zasłużoną emeryturę pracował dla szczecińskiej Policji. Zajmował się wyszukiwaniem zapachu narkotyków.

Mała Akademia Teatru i Tańca Flooreski oraz Laboratorium Ekspresji Dziecięcej zapraszają na zajęcia! Rekrutacja rozpoczęta!

Drodzy Studenci,

w nowym roku akademickim 2021/2022 mamy przyjemność zaprosić Was na zajęcia teatralne i taneczne grup twórczych Mała Akademia Teatru i Tańca Flooreski oraz Laboratorium Ekspresji Dziecięcej, których rozpoczęcie planujemy już w listopadzie.

Cieszymy się, że w bieżącym roku akademickim zajęcia odbywać się będą stacjonarnie, w salach dydaktycznych Uniwersytetu.*

Zajęcia Małej Akademii Teatru i Tańca Flooreski oraz Laboratorium Ekspresji Dziecięcej prowadzi mgr Lidia Bień – aktorka scen muzycznych, choreograf oraz pedagog.

Astronomia! Rekrutacja na zajęcia grupy twórczej rozpoczęta!

Drodzy Studenci,
Młodzi Naukowcy, Eksperci,

w nowym roku akademickim 2021/2022 mamy przyjemność zaprosić Was na zajęcia grupy twórczej Astronomia, których rozpoczęcie planujemy już w listopadzie. Cieszymy się, że w bieżącym roku akademickim zajęcia odbywać się będą stacjonarnie, w salach dydaktycznych Uniwersytetu.*

Zajęcia grupy twórczej Astronomia prowadzić będzie mgr Damian Jabłeka – wicedyrektor Planetarium Śląskiego.

Uwaga!

Z przyczyn od nas niezależnych najbliższe zajęcia 20.11.2021 odbędą sie jeszcze w budynku przy ul. Bankowej 14.

Łapu - capu 20.11.2021

Uwaga Studenci,
pozostały jeszcze wolne miejsca na seminaria, które znajdziecie w liście poniżej:

Lista seminariów Łapu-capu

Logowanie rusza dzisiaj tj. w czwartek  (18.11.2021 r.) o godzinie 20.00 i zakończy sie w piątrek (19.11.2021 r.) o godzinie 20:00 lub po wyczerpaniu limitu miejsc.
Zapraszamy na zajęcia. 

Koszt seminarium to 5zł, płatne tylko przelewem

Logowanie na seminaria

Drodzy studenci, prosimy o zapoznanie się z ofertą zajęć seminaryjnych w tym semestrze.

Logowania na zajęcia rozpoczną się: 16.11.2021 o godzinie 20.00.

Seminaria do wyboru:
Poszukiwacze i  Odkrywcy,
Młodzi Naukowcy i  Eksperci.

Zakończenie logowania przypada w każdą środę poprzedzającą zajęcia o godzinie 12:00 (logowanie na pierwsze seminaria zakończy się w czwartek 18.11.2021 r. o godz. 12:00)